Komunitné stretnutia Pre deti Pre dospelých Pre mládež Rodiny s deťmi Seniori
Petržalská knižnica vytvára na Dňoch Petržalky nový program prostredníctvom literárneho stanu, na ktorého pódiu sa predstavia mnohé zaujímavé autorky a autori pre deti, mládež a dospelých, bookstagramerky a boostagramer a rozprávať sa budeme aj na vážnejšiu tému.
V literárnom stane budete mať možnosť vidieť live prenos pravidelnej relácie z dielne Mestskej časti Petržalka a kolegýň a kolegov z komunikačného oddelenia s názvom „Z petržalskej obývačky“.
Program literárneho stanu:
Sobota 22.6.2024

11:00 hod.            Barbora Kardošová
12:00 hod.            Peter Bartoněk + krst jeho knihy „Domov vesmírneho draka“
13:00 hod.            Bookstagramer/ky( Mdnight.reads, cruco_161, a gabikas_books)
14:00 hod.            Barbara Zmušková
15:00 hod.            Richard Rychtarech
16:00 hod.            Jozef Heriban
Nedeľa 23.6.2024

12:00 hod.           Braňo Jobus autogramiáda
13:00 hod.           Marta Hlušiková + krst jej knihy „Nenápadní sú vždy naj do života“
13:30 hod.           Eva Borušovičová
14:00 hod.           Barbora Dvořáková – Hatráková + krst jej knihy „Aby to tak nebolelo“ s hostkou, pani primárkou oddelenia paliatívnej medicíny na Národnom onkologickom ústave,
Andreou Škripekovou a zakladateľkou paliatívnej medicíny na Slovensku Kristínou Križanovou
15:00 hod.           Live prenos „Z petržalskej obývačky“
15:30 hod.           Samo Kováčik
Zmena programu vyhradená.
Súčasťou programu petržalskej knižnice na Dňoch Petržalky bude aj obľúbená burza kníh a výtvarné dielničky či súťaže pre deti.