27.08.2023 10,00- 17,00h.

Pre deti Rodiny s deťmi

Už po tretíkrát budeme súčasťou skvelého podujatia, ktoré je skvelou zábavou pre celú rodinu.

Vstúpte aj na palubu našej knižnice, ktorá bude jedným z miest, v ktorom sa deti nielen zabavia, ale aj si preveria svoje zručnosti .Pozývame vás aj do malej, improvizovanej čitárne, ktorú v Sade Janka Kráľa vytvoríme a na stretnutie s našimi knihovníčkami a knihovníkmi.

Príďte príjemne, užitočne a bezpečne prežiť poslednú augustovú nedeľu Na palubu jednorožca plnú zážitkov.

Táto ZÁŽITKOVÁ rodinná celodenná akcia sa koná už 12. rok v areáli Auparku a v Sade Janka Kráľa v Bratislave. Kedy? V nedeľu 28. augusta 2022 od 10:00 do 17:00 hod.
Na palube jednorožca je výnimočná rodinná akcia nekomerčného tipu. Pre deti a dospelých je pripravených počas dňa množstvo atraktívnych, no zároveň edukačných stanovíšť a aktivít. Exkluzívne uvidíte na jednom mieste policajné, vojenské či hasičské auto, sanitku, traktory, psíky, koníky, SHOW PROGRAM Čestnej stráže Ozbrojených síl Slovenskej republiky, Teri Číkoš, Romana Pomajba a na záver je pripravená NAJVÄČŠIA PENOVÁ PÁRTY NA SLOVENSKU. Tento rok sme pripravení na našu palubu, teda Na palubu jednorožca, vziať každého, kto sa rád usmieva. V s t u p j e v o ľ n ý !